Strona Główna
  Wypożyczalnia Samochodów
  Loty Wrocław Monachium
  Przeloty Wrocław Londyn
  Loty Wrocław Dusseldorf
  Przeloty Wrocław Glasgow
  Loty Wrocław Warszawa
  Parking na Lotnisku Wrocław Strachowice
  Kontakt
 
 


Wypożyczalnia Aut Lotnisko Wrocław

Międzynarodowy port lotniczy Wrocław Strachowice jest oddalony od centrum miasta o około 10 kilometrów. Obecnie jest to jedno z największych lotnisk w kraju, znajdujące się na piątym miejscu pod względem liczby odprawianych pasażerów. Jeżeli planujesz przylot do Wrocławia i chcesz bezpośrednio, szybko i wygodnie dojechać do centrum miasta czy swojego hotelu, skorzystaj z oferty jaką proponuje Ci nasza wypożyczalnia samochodów Wrocław Strachowice.

Bogata flota wypożyczalni RentCars.pl to auta z różnych klas, z różnym wyposażeniem, które pozwalają na dopasowanie samochodu do wymagań Klienta. Oferujemy także wygodną możliwość wypożyczenia auta w opcji door to door. Dzięki temu wybrany samochód jest podstawiany bezpośrednio pod wskazany przez Klienta adres. Sprawia to, że podróż staje się jeszcze bardziej wygodna i komfortowa, a wynajem auta na lotnisku we Wrocławiu najlepszym rozwiązaniem dla każdego podróżnego.


Lotnisko Wrocław Strachowice obsługuje kilka linii lotniczych (Eurowings, LOT, Lufthansa, Ryanair, SAS, Wizz Air), które oferują loty do takich miast jak: Monachium, Frankfurt, Bolonia, Alicante, Bristol, Cork, Dublin, Liverpool, Londyn-Stansed, Oslo, Wenecja, Kopenhaga, Dortmund czy Eindhoven. Należy jednak mieć na uwadze to, że część lotów jest sezonowa.

Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni samochodów Wrocław Strachowice. Wybierz model samochodu który Cię interesuje i zarezerwuj go przez Internet. Skorzystaj z opcji door to door, a zostanie on podstawiony prosto pod wskazany przez Ciebie adres. Już teraz zarezerwuj jedno z naszych aut i przekonaj się, że wynajem samochodu we Wrocławiu będzie najlepszym i najwygodniejszym rozwiązaniem.